/Files/images/Дорогі мами й тата.gif

/Files/images/20579552.jpg

Важливим етапом підготовки дитини до школи є розвиток дрібної моторики кисті руки. Діти, в яких рука не готова до письма, швидко втомлюються, втрачають бажання писати, вчитися.

Велике значення в підготовці дитини до навчання відіграє її здоров'я. Робіть все від вас можливе, щоб дитина була здоровою, загартованою, стежте за правильним харчуванням.

Ви повинні пам'ятати, що шкільна наука — не тільки радісні хвилювання, а в першу чергу — організована, клопітка праця, до якої навіть здібна, розвинена дитина не завжди готова.

Підготовлена до школи дитина повинна йти у перший клас

  • із бажанням вчитися;
  • здатністю зосереджувати свою увагу протягом тривалого часу;
  • умінням слухати;
  • діяти організовано.

/Files/images/доп.png

Умови успіху

1. Не відмовляйтеся відпроводі в першокласника до школи.

2. У кожної особистості має бути свій простір.

3. Окремої уваги заслуговує режим дня.

4. Гра

5. Підтримайте першокласника в його бажанні добитися успіху.

6. Обговоріть з дитиноюті правила і норми, з якими він зустрінеться в школі. Поясніть їх необхідність і доцільність.

7. Батьки повинні бути в курсі усього, що відбувається в школі.

8. У перші шкільні дні краще всього сідати за уроки разом з дитиною, поруч, так, щоб при необхідності, швидко зупинити його руку: "Зачекай, давай разом подумаємо!".

9. На перших порах, поки ви не переконаєтеся, що в дитини виробилася відповідальність у виконанні заданого, контроль повинен бути щоденним.

10. Під час приготування домашніх завдань психологи радять чергувати усні і письмові завдання, починаючи з більш трудомістких. При цьому бажані невеликі перерви з активними рухами.

11. Не дратуйтеся і не вважайте втраченим той час, який ви проведете, сидячи поруч з дитиною за письмовим столом.

12. Якщо знаходите помилки, або недбалість, звертайте на них увагу дитини, запропонуйте їй все виправити. Але пам'ятайте, головне - не вселяти маленькій людині страх перед вашою критикою. Будьте суворі, але справедливі і доброзичливі. Адже ваша мета - турботлива допомога.

13. Постарайтеся переконати дитину, що уроки - цеїї справа, бо вчиться вона не для мами з татом і не для бабусі з дідусем.

14. Не треба ставити ніяких умов. Це привчає дитину займатися тільки заради чогось. Бажання вчитися повинно постійно залишатися її нагальною потребою. Вчення зі страху бути покараним призводить до того, що в дитини виробляється відраза до навчання та школи.

15. Згадайте слова, які вимовляють найчастіше батьки, коли їх сина бо дочка повертаєтья зі школи: "Які сьогодні оцінки?" Спробуйте інакше. Зустрівши малюка, запитайте його: "Що сьогодні на уроках було цікавого? Що сподобалося, а що засмутило?"

16. Розвиток мови, грамотності, уяви безпосередньо залежить від насиченості мовного середовища дитини. Допомогти зробитиїї такою можливо за допомогою книг або хорошого дитячого аудіо.

17. Якщо вас щось турбує в поведінц ідитини, її навчальних справах, не соромтеся звертатися за порадою і консультацією до вчителя, адміністрації

Кiлькiсть переглядiв: 436

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.